Kolonie konne, obozy konne dla dzieci

Rancho Ulinia to wyjątkowe miejsce dla młodych miłośników koni. Tutaj mogą oni spełnić swoje marzenia o przygodzie z końmi. Z myślą o nich przygotowaliśmy propozycję na letnie i zimowe obozy konne / jeździeckie dla dzieci. Dla osób przyjeżdżających na obozy konne / obozy jeździeckie opracowaliśmy specjalny wybór zajęć z nauką i zabawą, który wraz z profesjonalną infrastrukturą oraz doświadczoną kadrą, sprawi że nasze letnie i zimowe kolonie konne / jeździeckie pozostaną na długo w ich pamięci. Letnie i zimowe obozy konne / jeździeckie dla dzieci i młodzieży kierowane są zarówno do początkujących jak i bardziej zaawansowanych jeźdźców. Osoby zainteresowane krótszym pobytem, z dziećmi lub bez zapraszamy na weekend, wakacje i wczasy w siodle.

Obóz letni

W porze letniej zapraszamy na wakacyjne / letnie obozy konne. Doskonała lokalizacja, nad morzem, jest dodatkowym atutem, który sprawia, że wakacje i ferie w siodle cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Kolonie z końmi cieszą uczestników od lat. Zapraszamy na konne kolonie jeździeckie.

Więcej

W naszych obozach konnych bierze udział młodzież oraz dzieci w różnym wieku, o różnym stopniu zaawansowania. Z przyjemnością witamy również tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z końmi. Dla nas najważniejszy jest stosunek do koni oraz chęć nauki. Zdając sobie sprawę z różnic w umiejętnościach dobieramy zajęcia tak, aby osoby początkujące mogły uczyć się od podstaw, a osoby bardziej zaawansowane skutecznie doskonaliły nabyte wcześniej umiejętności. Na koloniach konnych nikt się nie nudzi ani nie narzeka na brak zajęć! Zapraszamy - zimowe obozy jeździeckie, ferie w siodle nad morzem.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego.