Zimowe kolonie i obozy konne / jeździeckie dla dzieci-ferie w siodle 2020Wszystkich miłośników i pasjonatów koni i jeździectwa w wieku 8-16 lat, zarówno tych zupełnie początkujących jak i zaawansowanych zapraszamy na zimowe obozy konne/ferie w siodle nad morzem.


Terminy turnusów 7-dniowych (6 noclegów) - cena 1250 zł brutto: Wszystkim osobom, które były u nas na co najmniej jednym obozie przysługuje zniżka w wysokości 50 zł. Istnieje możliwość pozostania na kilku turnusach. UWAGA: Informujemy, iż turnus odbywa się przy co najmniej 5 uczestnikach (wymagana minimalna ilość uczestników to 5 osób). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do odwołania turnusu na siedem dni przed jego rozpoczęciem.

Termin Ilość miejsc Cena brutto
16.02 - 22.02 (do 15 miejsc) 1250 zł

Cena turnusów tygodniowych (1250 zł) obejmuje poniższe punkty, w tym również moduł PRZYGODĘ Z KOŃMI (której wartość wynosi 290 zł brutto):

  • zakwaterowanie w ogrzewanym budynku mieszkalnym na terenie ośrodka, w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, TV i wi-fi (przydziału dzieci do pokoi dokonuje wychowawca grupy),
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja),
  • pełną opiekę pedagogiczną (opiekę wykwalifikowanych wychowawców),
  • kameralne grupy,
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek lub grill w chacie grillowej,
  • podczas ferii w siodle przygotowany jest dla dzieci bardzo ciekawy program, a w nim: gry i zabawy sportowe wraz z nagrodami (obiekt dysponuje dużym terenem rekreacyjnym oraz dużą salą do gier i zabaw), zajęcia na siłowni z profesjonalnym sprzętem do ćwiczeń siłowych i cardio, bilard i piłkarzyki, ping-pong), odbywać się także będą warsztaty artystyczne, warsztaty kulinarne, zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, zajęcia edukacyjne w formie zabaw, konkursy talentów, seanse filmowe, gry planszowe oraz zajęcia plastyczne, gry i zajęcia integracyjne, sesje fotograficzne uczestników,
  • bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego budynku,

PRZYGODA Z KOŃMI

Informujemy, że obóz zaczynamy kolacją o godzinie 18.00 pierwszego dnia turnusu i kończymy śniadaniem ostatniego dnia turnusu (ostatniego dnia obozu nie ma jazd).

Dojazd we własnym zakresie

Nie serwujemy posiłków diety wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej itp.

Koniecznie zabierz - spodnie do jazdy konnej, buty do jazdy konnej, kask i kamizelkę bezpieczeństwa (jeśli posiadasz), ciepłe rzeczy (odzież termiczną jeśli posiadasz), getry, rajstopy (najlepiej kilka par), okrycie przeciwdeszczowe.

Ze względów bezpieczeństwa wymagamy od rodziców, aby każde dziecko posiadało wykupioną indywidualna polisę NNW obejmującą swoim zakresem ryzyka związane z jazdą konną.

W celu rezerwacji miejsca na turnusie obozowym, prosimy o wysłanie maila na adres info@ranchoulinia.pl Wszelkie informacje udzielane są również pod nr telefonu: 663 060 050.

Rezerwacja miejsca jest ważna od momentu wpłaty zadatku w wysokości 500 zł. Dane do dokonania przelewu wysyłane są w mailu zwrotnym. Informujemy, iż w przypadku rezygnacji z obozu, ZADATEK NIE PODLEGA ZWROTOWI.

Informujemy również, iż w przypadku rezygnacji z obozu przed jego rozpoczęciem jak i w czasie jego trwania z jakiejkolwiek przyczyny nie zwracamy płatności za obóz m.in. (rezygnacja bez podania przyczyny, rezygnacja z powodu kontuzji lub urazu, rezygnacja z powodów rodzinnych itd.).

[PDF] Regulamin Obozów Zimowych Rancho Ulinia 2020 [PDF] Regulamin Stajni Rancho Ulinia